20 October 2024
"Het is een leuke accommodatie met genoeg dingen te doen. Personeel is erg vriendelijk en gezellig. Ook echt een aanrader om met vrienden naartoe te gaan."
Dit hotel werd geboekt door
1,7%
12,3%
13%
25,5%
32,2%
2,8%
12,5%
Selections Aquasis Deluxe Resort & Spa is een prachtig ultra all-inclusive resort aan het zandstrand van Didim en is een echt familieparadijs.
De ruim opgezette tuin tussen het hotel en het strand is waar het deze vakantie eigenlijk echt om draait. Er zijn maar liefst drie grote zwembaden te vinden en een aquapark met negen glijbanen! Ook voor kinderen is er een fantastisch waterspeelplein, met alle figuren uit de filmhit Ice Age. Het animatieteam verzorgt leuke activiteiten voor jong en oud zodat het een vakantie wordt om nooit meer te vergeten.
De kamers zijn stuk voor stuk stijlvol ingericht. Of je er nu samen even tussenuit gaat of met het hele gezin, voor iedereen is er een passende kamer te vinden. De 'lake rooms' liggen rondom het zwembad van maar liefst 5000 vierkante meter, een bijzonder verblijf. Hier kun je vanaf het balkon al gelijk het water in plonzen.
Lekker eten kan in het buffetrestaurant of in een van de zes à la carte restaurants. Hier heb je een ruime keus aan verschillende gerechten. Waar heb jij vanavond zin in? Aziatisch, Italiaans of toch lokale Turkse gerechten? Om de dag af te sluiten kun je een lekker drankje doen bij zes verschillende bars.
De speciaal geselecteerde hotels en appartementen van Sunweb Selections krijgen van onze klanten een hoge waardering. Alles is hier dik voor elkaar: van de schitterende zwembaden en ruime kamers tot de goede service en Nederlandse reisleiding. Kortom: alle ingrediënten voor een onbekommerde vakantie!
Meer informatieMeer Selections accommodaties zien? We bieden zowel Selections hotels als appartementen aan op meerdere populaire zonnige bestemmingen.
Alle Selections vakantiesSluit Sunweb Selections niet aan bij wat je zoekt voor je vakantie? Bekijk al onze Collections en vind de vakantie die bij je past!
20 October 2024
"Het is een leuke accommodatie met genoeg dingen te doen. Personeel is erg vriendelijk en gezellig. Ook echt een aanrader om met vrienden naartoe te gaan."
Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Als er kinderen meereizen hebben we daarvan de geboortedatum nodig. Reist u met een grotere groep in meerdere kamers, kies dan in de prijstabel meerdere keren een kamertype. Al uw kamers komen dan samen in één boeking en de hele groep wordt op dezelfde vlucht ingedeeld.
Vergeet niet je kamerindeling aan te geven