16 November 2022
"Wij waren omgeboekt naar het Compostela Beach Golf hotel. Daar zit de fout bij jullie. Op de app staat Coral Californië. En nu nog steeds. Maar het verblijf was uitstekend."
Dit hotel werd geboekt door
2%
57,1%
37,8%
0%
0%
3,1%
0%
Appartementen Coral California zijn zeer fijne appartementen en zijn alleen toegankelijk voor volwassenen. Hierdoor ervaren veel gasten dit als een uniek ervaring, aan de rand van het centrum van Playa de las Amerícas. In de appartementen staan rust en comfort centraal. Iets wat je, liggend op je ligstoel onder de uitbundig schijnende zon, wellicht kunt beamen. Toch is het ook erg fijn dat je op loopafstand het centrum bereikt, waar je alle denkbare faciliteiten van een toeristisch centrum aantreft. De perfecte combinatie tijdens je vakantie!
Aan ontspanning is hier zeker gedacht. Buiten de comfortabele inrichting van de appartementen, kun je ook heerlijk wegdromen op een hangmatje van het zonneterras. Als je honger hebt gekregen, kun je bij de poolbar terecht voor en hartige snack of een lekker drankje. En ben je een golfliefhebber? Dan is het nabij gelegen Campo de Golf Las Américas zeker aan te raden.
16 November 2022
"Wij waren omgeboekt naar het Compostela Beach Golf hotel. Daar zit de fout bij jullie. Op de app staat Coral Californië. En nu nog steeds. Maar het verblijf was uitstekend."
Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Als er kinderen meereizen hebben we daarvan de geboortedatum nodig. Reist u met een grotere groep in meerdere kamers, kies dan in de prijstabel meerdere keren een kamertype. Al uw kamers komen dan samen in één boeking en de hele groep wordt op dezelfde vlucht ingedeeld.
Vergeet niet je kamerindeling aan te geven