Appartementen La Baranda is een sfeervol en kleinschalig vakantieadres in authentiek Andalusische stijl. Het is rustig gelegen, maar toch dicht bij de levendigheid. De gezellige boulevard van La Carihuela, het strand, supermarkten, bushaltes en een metrostation zijn op loopafstand. Met de metro sta je binnen 20 minuten in het prachtige centrum van Málaga!
Voor een verkoelende duik heeft La Baranda een zwembad. Dat is altijd fijn na een dagje de omgeving ontdekken. En wil je gewoon lekker ontspannen? Dat kan op het terras met ligbedden of in de lobby. En in je eigen appartement met o.a. balkon of terras en een kitchenette, waar je zelf een lekkere maaltijd kunt klaarmaken. Maar gezellig uit eten in een knus restaurantje kan natuurlijk ook.
Nancy - 26 april 2025 "Prima accommodatie, perfecte ligging. Lekker rustig en snel bij de drukte van de boulevard.Top service van de accommodatie. Konden heel de dag nog gebruik maken van het appartement. We vlogen in de avond pas om half 8."
Vul hieronder de e-mailadressen in van de personen naar wie u dit overzicht wilt mailen. U kunt een persoonlijke boodschap bijvoegen. Vult u meerdere e-mailadressen in dan dienen deze gescheiden te worden door komma's.
Bedankt voor het delen van de accommodatie! Je bericht is succesvol verzonden.
Welkom bij Sunweb! Vanaf heden gaat Ferio over in Sunweb. Ontdek Sunweb en vind je ideale vakantie.
Uw reisgezelschap
Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Als er kinderen meereizen hebben we daarvan de geboortedatum nodig. Reist u met een grotere groep in meerdere kamers, kies dan in de prijstabel meerdere keren een kamertype. Al uw kamers komen dan samen in één boeking en de hele groep wordt op dezelfde vlucht ingedeeld.
Volwassenen(vanaf 17 jaar)
Kinderen(2 t/m 16 jaar)
Baby's(tot 2 jaar)
Druk op "opslaan" om zelf te zoeken. Ga naar de groepen pagina voor een reis op maat.