9 September 2023
"fantastische plek in gezellig dorp . uitstekende gezellige gastheer"
Dit hotel werd geboekt door
10,5%
13,1%
55%
1%
9,9%
4,2%
6,3%
Appartementen Villa Maria is gelegen op een heuvel, aan de oostkant van het pittoreske stadje Kokkari. Kokkari is van oudsher een vissersdorpje en ademt een intieme, warme sfeer. Het centrum wordt getekend door smalle straatjes, een haven en bijzondere architectuur en bereik je in slechts 5 á 10 minuten lopen. Ook de lokale markt en de stranden liggen dichtbij. Het kiezelstrand Long Beach ligt bij het dorp en is het meest bekend, maar verderop vind je nog het Lemonakia-strand en het Tsamadou-strand. Hier kun je zelfs leren surfen!
Villa Maria beschikt over lichte en comfortabele appartementen. Basic, maar met alles wat je nodig hebt en een fantastisch uitzicht. Daarnaast zorgt het vriendelijke en gastvrije personeel ervoor dat het je nergens aan ontbreekt en dat je hier een heerlijke tijd tegemoet gaat!
9 September 2023
"fantastische plek in gezellig dorp . uitstekende gezellige gastheer"
Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Als er kinderen meereizen hebben we daarvan de geboortedatum nodig. Reist u met een grotere groep in meerdere kamers, kies dan in de prijstabel meerdere keren een kamertype. Al uw kamers komen dan samen in één boeking en de hele groep wordt op dezelfde vlucht ingedeeld.
Vergeet niet je kamerindeling aan te geven