Dan kunnen wij de juiste prijs tonen!

     Verberg prijsinformatie
     Toon prijsinformatie

    Algemene beschrijving Ligging en omgeving Verzorging Kamertypes Faciliteiten Algemene beschrijving

    Algemeen

    Het Secrets adresje Molivos Queen, is gebouwd op een heuvel en torent als een ware ‘koningin’ boven het charmante Molivos uit. Hierdoor heb je een adembenemend uitzicht op het dorp, het kasteel en de wijde omgeving. En kun je ongestoord genieten van een ontspannen zonvakantie.

    Appartementen Molivos Queen biedt een ideale combinatie van rust en gezelligheid. De bouwstijl is authentiek en overal bloeien fleurige bloemen. Wat je van de buitenkant wellicht niet zal verwachten, is dat de appartementen van binnen vrij ruimtelijk zijn opgezet en zijn voorzien van hedendaags comfort. Zo heb je bijvoorbeeld gratis wifi, airconditioning die je zelf kunt instellen en een keukentje om zelf een Griekse salade of
    Soutzoukakia (Griekse gehaktballetjes met tomatensaus en komijn) in klaar te maken.

    Zin in een verfrissende duik? Dan kun je gebruik maken van het zwembad van hotel Aphrodite, dat even verderop ligt of in een paar minuten naar zee wandelen. De omgeving kent veel leuke plekjes, zoals het 'Versteende woud' een wereldberoemd nationaal park met prachtige wandelroutes, Moni Limonos, het grootste klooster van Lesbos en de zandstranden van Anaxos en Petro. Het is dan ook de moeite waard om een autootje te huren en meer van dit fijne eiland te ontdekken. Lesbos is leuk, heel leuk!

    Naar boven

    Verzorging

    Handig om te weten
    Je kunt gebruik maken van het zwembad van Hotel Aphrodite (zie foto's), gelegen op ca. 800 meter afstand van Appartementen Molivos Queen (via wandelroute) of op ca. 1600 meter afstand (via auto hoofdweg).
    prijzen zien & boeken


    Uw reisgezelschap

    Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Als er kinderen meereizen hebben we daarvan de geboortedatum nodig. Reist u met een grotere groep in meerdere kamers, kies dan in de prijstabel meerdere keren een kamertype. Al uw kamers komen dan samen in één boeking en de hele groep wordt op dezelfde vlucht ingedeeld.

    Volwassenen (vanaf 17 jaar)
    Kinderen (2 t/m 16 jaar)
    Baby's (tot 2 jaar)