In Aparthotel Premier Fort Beach draait de vakantie om het hele gezin. Zo is er een zwembad met waterglijbanen voor de kids en de volwassenen kunnen een momentje van ontspanning pakken op een ligbedje bij het zwembad. Er zijn iedere dag allerlei leuke activiteiten voor jong en oud. Ook de locatie is een van de redenen waardoor dit hotel erg geliefd is bij vele vakantiegangers. Binnen 1 minuut wandel je naar fijne zandstrand, waar je tegen betaling gebruik kunt maken van ligbedjes en parasols. Hoe relaxed is dat?
7 August 2024 "Over sommige zaken is goed nagedacht, over andere geheel niet. Op je balkon eten of een spelletje doen kun je vergeten, want de diameter van de tafel is 45 cm. Fatsoenlijk koken kun je ook vergeten. Je beschikt over 2 pitten, met 3 pannen, waarbij 2 pannen niet voldoende warm worden. Een ei bakken is zelfs onmogelijk. Het heeft 9 dagen (en 5x klagen) geduurd, voordat wij een nieuwe pan kregen, waarin we wel een ei konden bakken. En dan nog iets heel anders, je moet wel van harde muziek houden. ..."Lees verder
Vul hieronder de e-mailadressen in van de personen naar wie u dit overzicht wilt mailen. U kunt een persoonlijke boodschap bijvoegen. Vult u meerdere e-mailadressen in dan dienen deze gescheiden te worden door komma's.
Bedankt voor het delen van de accommodatie! Je bericht is succesvol verzonden.
Welkom bij Sunweb! Vanaf heden gaat Ferio over in Sunweb. Ontdek Sunweb en vind je ideale vakantie.
Uw reisgezelschap
Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Als er kinderen meereizen hebben we daarvan de geboortedatum nodig. Reist u met een grotere groep in meerdere kamers, kies dan in de prijstabel meerdere keren een kamertype. Al uw kamers komen dan samen in één boeking en de hele groep wordt op dezelfde vlucht ingedeeld.
Volwassenen(vanaf 17 jaar)
Kinderen(2 t/m 16 jaar)
Baby's(tot 2 jaar)
Druk op "opslaan" om zelf te zoeken. Ga naar de groepen pagina voor een reis op maat.