Evenia Olympic Park/Garden is een uniek hotel in het gezellige Lloret de Mar. Het heeft een rustige ligging, maar het levendige centrum ligt op circa 700 meter afstand. Bij Hotel Olympic Park/Garden zal iedereen zich vermaken. Heerlijk zonnen en tot rust komen kan op de mooie zonneweide aan het zwembad. Actievelingen kunnen zich uitleven in het sportcentrum of op de tennisbaan. En de kleintjes hebben pret in de miniclub of de speeltuin.
Als het weer een dagje niet mee zit, kun je een duik nemen in het binnenzwembad. Het dak van dit binnenbad kan ook nog eens open in de zomer. Evenia Olympic Park/Garden heeft ook een fantastisch waterpark voor uren waterpret! Er is een zwembad met een aantal waterglijbanen (toegankelijk vanaf 1.10 meter) en er is een grote waterspeeltuin compleet met piratenboot en wat kleinere glijbanen voor de jongste vakantiegangers.
Het garden gebouw ligt bij de waterglijbanen, bij het park gebouw bevinden zich de onregelmatig gevormde zwembaden en beide gebouwen zijn met elkaar verbonden.
M. - 20 september 2025 "Super hotel, beste waar ik tot nu toe geweest ben. Ruime kamers en goede bedden, het eten was erg goed en veel keus. Airconditioning deed het goed op de kamers, veel te doen voor kinderen ook. Kamer niet super schoon, maar goed genoeg, dagelijks werden bedden opgemaakt en de vloer gedaan etc."
Vul hieronder de e-mailadressen in van de personen naar wie u dit overzicht wilt mailen. U kunt een persoonlijke boodschap bijvoegen. Vult u meerdere e-mailadressen in dan dienen deze gescheiden te worden door komma's.
Bedankt voor het delen van de accommodatie! Je bericht is succesvol verzonden.
Welkom bij Sunweb! Vanaf heden gaat Ferio over in Sunweb. Ontdek Sunweb en vind je ideale vakantie.
Uw reisgezelschap
Vul hier het reisgezelschap in waarmee u op reis zult gaan. Als er kinderen meereizen hebben we daarvan de geboortedatum nodig. Reist u met een grotere groep in meerdere kamers, kies dan in de prijstabel meerdere keren een kamertype. Al uw kamers komen dan samen in één boeking en de hele groep wordt op dezelfde vlucht ingedeeld.
Volwassenen(vanaf 17 jaar)
Kinderen(2 t/m 16 jaar)
Baby's(tot 2 jaar)
Druk op "opslaan" om zelf te zoeken. Ga naar de groepen pagina voor een reis op maat.